Aanleg De Slinger te Zaandam

De gemeente Zaanstad investeert in de openbare ruimte zoals de aanleg van ‘De Slinger’. Dit is het fly-over fietspad dat in de toekomst het Stadhuisplein, via de nieuwe spooroverbouwing, verbindt met de Houtveldweg.

De werkzaamheden voor de overbouwing zijn inmiddels in volle gang en de werkzaamheden voor ‘De Slinger ‘ zijn ook reeds gestart. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd door Maas Holding B.V. HvE verkeer heeft de voorbereidende werkzaamheden opgepakt, waaronder de aanleg van tijdelijke doorsteken met tijdelijke VRI geregeld en routes op en rond de Houtveldweg. Dit om auto’s, fietsers en voetgangers veilig langs het werk te leiden.

Na de voorbereidende werkzaamheden is vanaf juni de eerste fasering in werking getreden.

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT