AANLEG OVONDE N241 OPMEER

De provincie Noord-Holland gaat de twee kruisingen van de A.C. de Graafweg (N241) met de Langereis/Dijkweg in de gemeente Opmeer opnieuw inrichten om de veiligheid te verbeteren. Aan de westzijde van het kanaal Ring Heerhugowaard kruist de N241 de wegen Langereis en Dijkweg en aan de oostzijde de Langereis. De combinatie van deze aansluitingen op de N241, het hoogteverschil door de bruggen over het kanaal en een onoverzichtelijke bocht in de N241 leiden voor het verkeer tot een onduidelijke en daardoor onveilige situatie. De provincie gaat daarom een ovale rotonde (ovonde) aanleggen op dit punt, waarbij de aansluitingen op de bestaande wegen (Langereis en Dijkweg) behouden blijven.

De werkzaamheden voor dit project bestaan uit:

  • Het regelen alle benodigde bebordingen en afzettingen tijdens de werkzaamheden.
  • Toepassen van dynamisch verkeersmanagement
  • Inzet verkeersregelaars.


Lees de persberichten over dit project:

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT