DE OEVERS TE ROELOFARENDSVEEN

 

De Oevers van Roelofarendsveen: In het centrum van Roelofarendsveen wordt druk gewerkt aan de realisatie van een fraai nieuw woon- en winkelgebied.

Prachtig gelegen nabij de Hollandse meren, omringd door water, worden hier in fasen in totaal circa 300 woningen en appartementen ontwikkeld en wordt het bestaande winkelgebied uitgebreid.

HvE verkeer heeft hier de opdracht gekregen om alle definitieve bebording aan te brengen waaronder b.v. straatnaam borden en RVV bebording.  

De eerste fase van de woningen is in oktober 2016 opgeleverd, waarna HvE verkeer de definitieve bebording heeft aangebracht.In de loop van 2017 zal de rest van de het gebied voorzien worden van definitieve bebording.

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT