Herinrichting Westzijde te Zaandam

 

HVE verkeer is benadert om in het voortraject de verkeersplannen en overzichtskaarten in GIS op te stellen en tijdens de uitvoering de tijdelijke verkeersmaatregelen te regelen.

Het doorgaande verkeer wordt omgeleid via omleidingsroutes.

Het gedeelte Westzijde, tussen de Vinkenstraat en de Papenpadsloot, wordt tussen september 2017 en november 2018 opnieuw ingericht. Een deel van de riolering wordt vernieuwd en alle bestrating wordt vervangen. Ook komen er meer bomen. Omdat de Westzijde een van de oudste lintbebouwingen langs de Zaan is, worden gebakken klinkers gebruikt die mooi aansluiten bij de sfeer van de straat en de uitstraling van de Gedempte Gracht.

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT