Jordaan in de polder

 

Het festival Jordaan in de Polder heeft Lelystad het afgelopen jaar op de kaart gezet!
Het 2-daagse festival is geslaagd met ruim 4500 mensen uit Lelystad en daarbuiten die op het festival afkwamen.

‘Er wonen zoveel oud-Amsterdammers in Lelystad en er zijn zoveel Lelystedelingen liefhebber van de mooiste levensliederen’. Dit wetende heeft het duo het idee opgepakt dat de Jordaan naar de polder moet komen door een twee-daags muziekfestival onder de noemer ‘Jordaan in de Polder’ te organiseren in Lelystad. Vele Amsterdamse artiesten kwamen op 10 en 11 juni 2016 naar Lelystad om op te treden.

Guido Botter en Dennis Focke zijn de initiatiefnemers. De Lelystadse ondernemers zijn ambitieus. Wat hen betreft groeit het uit tot het grootste jaarlijkse evenement dat de stad ooit gekend heeft. `Er moest simpelweg iets gebeuren in Lelystad, voor jong én oud’, vertelt Guido. ‘Jordaan in de Polder brengt generaties bij elkaar, er waren tijdens deze eerste editie 4500 man binnen.

HvE verkeer is voor dit evenement benaderd om de tijdelijke verkeersmaatregelen te regelen, waaronder de verkeersplannen, omleidingsroutes en verkeersafzettingen.

Benieuwd wat HvE voor uw projecten kan betekenen? Ga naar onze producten en diensten pagina!

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT