Koningin Maxima en HVE verkeer

 

20 april j.l. bezocht koningin Maxima het wijkcentrum Welzijn te Lelystad op de Waddenweg 1

HvE verkeer is gevraagd om het verkeer, d.m.v.  verkeersregelaars,  in goede banen te leiden tijdens de aankomst en vertrek ter hoogte van het wijkcentrum.

 

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT