RECONSTRUCTIE STATIONSGEBIED LEEUWARDEN

 

De aanbestedingsprocedure voor de herinrichting van het Stationsgebied is afgerond in 2015.
K_Dekker bouw & infra b.v. uit Warmenhuizen kwam als beste uit de bus.

HvE verkeer heeft in de aanbestedingsfase ( EMVI) het verkeerskundig advies gegeven, en diverse plannen aangeleverd welke benodigd waren voor de inschrijving. Hierbij is het uitgangspunt dat tijdens de werkzaamheden het hele gebied goed bereikbaar en veilig blijft, en dat de overlast voor bijvoorbeeld reizigers die van en naar het station gaan en de bedrijven in het gebied zoveel als mogelijk wordt beperkt. 

Het werk voor de herinrichting is gestart eind maart 2016 en moet in november 2017 zijn afgerond.

HvE verkeer verzorgd tijdens de uitvoering de verkeersplannen voor de verkeersmaatregelen welke zijn uitgewerkt in samenspraak met de aannemer en de gemeente Leeuwarden.

Overige werkzaamheden zijn het opstellen van verkeersmanagementplannen, , het plaatsen van tijdelijke- / en definitieve verkeersmaatregelen, plaatsen van tijdelijke verlichting, aanbrengen van tijdelijke markering, en het plaatsen van bouwhekken.

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT