Verbeteren toegankelijkheid negen stations

BLOEMENDAAL, ALKMAAR, HEEZE, DEN HELDER, WOLFHEZE, ARNHEM, TILBURG, HAARLEM EN DRIEHUIS.

Prorail is in Noord-Holland in hoog tempo bezig met het toegankelijk maken van stations, want in 2030 moeten alle stations in Nederland ’zelfstandig toegankelijk’ zijn. Met andere woorden: mensen met een beperking moeten zonder hulp de trein kunnen nemen. Daartoe worden nieuwe liften gebouwd. Een goed voorbeeld daarvan is Station Haarlem-Spaarnwoude.

HVE Verkeer is benadert door de aannemer K-Dekker Bouw & Infra om de tijdelijke verkeersmaatregelen en verkeersplannen voor dit project uit te werken en in uitvoering te brengen.

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

(c) 2020 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT