Vervangen Kerkwegbrug Anna Paulowna

In amper twee dagen tijd is de Kerkwegbrug bij Anna Paulowna ontmanteld. Daarbij zijn twee noodbruggen over de vaart gelegd: een voor autoverkeer, een voor fietsers en voetgangers.

Bestuurders van vrachtwagens, tractoren en bussen (uitgezonderd de buurtbus) moeten voorlopig omrijden via de Kneesweg en de Noord-Zijperweg omdat de tijdelijke autobrug niet is berekend op zwaar verkeer.

Afgesloten

De Kerkwegbrug moet vervangen worden omdat de brug diverse mankementen vertoonde. In 2015 werd de brug al eens twee maanden afgesloten voor zwaar verkeer (vrachtwagens en tractoren), omdat destijds scheuren in het wegdek zaten.

Uit nadere inspectie bleek bovendien dat sprake was van metaalmoeheid en problemen met de elektrische bedieningsinstallatie van de brug uit 1960. Daarop werd besloten de brug te vervangen. HvE verkeer regelt voor dit project de tijdelijke verkeersmaatregelen welke bestaan uit de volgende maatregelen:

  • Het opstellen van de verkeersplannen.
  • Tijdelijke omleidingsroutes,
  • Barriers.
  • Tijdelijke verkeerslichten.
  • Tijdelijke OV verlichting.
  • Tijdelijke afsluitingen en wegverleggingen.

Herman van Egdom
Directeur
06- 53641235
info@hveverkeer.nl

Erwin van Egdom
Uitvoerder
06-22491636
erwin@hveverkeer.nl

Nabil Aoulad Hammouch
Uitvoerder
06-57583154
nabil@hveverkeer.nl

Wendy van Egdom
Administratief medewerkster
06-57789735
info@hveverkeer.nl

Marcin Ambroziak
Vestigingsleider
06-12775545
marcin@hveverkeer.nl

Martijn Venhuizen
Bedrijfsleider
06-12826902
martijn@hveverkeer.nl

Adriaan de Leeuw
Verkeersmanager/Tekenaar
06-12826887
adriaan@hveverkeer.nl

Rene de Boer
Tekenaar
06-51096343
rene@hveverkeer.nl

Kom langs voor meer informatie (en een bak koffie) of...

Gebr. van Egdom & Zn Verkeerswerken
Industrieweg 12
1521 NB  Wormerveer
06 - 22 49 16 36
info@hveverkeer.nl
KvK. 65.70.31.62

Wij bellen jou!

SOCIAL MEDIA:

 

Volg ons op Facebook, Linkedin en YouTube!

 

(c) 2019 Gebr. van Egdom en Zn. Verkeerswerken

DEEL DIT BERICHT